banner isbank

Turnuva Haberleri

2019 Çanakkale Lig Programı

st resim new
2019 Çanakkale Küçükler & Yıldızlar ile Kulüpler İl Yöre Takım KArşılaşmları Çanakkale Gençlik Merkezi'nde gerçekleştirilecek olup yarışma takvimine linklerden ulaşılabilir. 

Küçükler & Yıldızlar Yönerge          Kulüpler İl Yöre Yönerge 
Küçükler & Yıldızlar Yarışma Takvimi    Kulüpler İl Yöre Yarışma Takvimi
Küçükler & Yıldızlar Eşlendirme   Kulüpler Eşlendirme

18 Mart Çanakkale Zaferi Satranç Turnuvası

toplu
18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlamaları kapsamında her yıl gerçekleştirilen 18 Mart Çanakkale Zaferi Satranç Turnuvası 22 - 24 Mart 2019 tarihlerinde Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ÖSEM Yemekhanesi'nde yapılan ödül töreni ile sona erdi. Üç farklı kategoride 132 sporcunun katılımıyla üç gün süren çetin mücadelelerin sonunda ödüller sahiplerini buldu. 

C kategorisinde Algan AYDIN üçüncü, Uras ÖZER ikinci olurken Murat ATa GÜNDÜZ biriniclikle yarışmayı tamamlayarak madalya ödüllerini Bayramiç İlçe Temsilcimiz Serkan AYDIN'ın elinden aldılar.
B kategorisinde en iyi bayanlarda Defne KIZIL üçüncü, Esila BAKİ ikinci Duru BİRCAN birinci oldu.
Kategorinin genel sıralamasıda Emir TOPÇU beşinci, Hüseyin Talha ADEMİ dödüncü, Derviş DECCALOĞLU üçüncü, Ömer ARABACI ikinci ve Efe AYTURAN birinci oldu. Kategori ödüllerini ÇAnakkale Belediyespor Antrenörü Rıza BAYSAL takdim etti. 
A kategorisinde en iyi bayan spocularda Sahra KAÇAR ikinci ve Başak ŞAHİN birinci olarak ödüllerini İl Temsilcisi Yasemin KAÇAR'ın elinden aldı. 
A kategorisi genel sıralamada Salih Oğulcan ÇINAR beşinci, MEsut Taner BALCI dödüncü, Ada GENLİK üçüncü, Mustafa Yiğit ERKE ikinci olurken kategorinin şampiyonu Anıl ALABAŞ oldu. Sporculara ödüllerini GHSIM Şube Müdürü Celal BURSA takdim etti. 

Sporcularımızı kutluyor başarılarının devamını diliyoruz. 
TURNUVA YÖNERGESİ A KATEGORİSİ SONUÇ B KATEGORİSİ SONUÇ C  KATEGORİSİ SONUÇ

Devamını oku...

Çanakkale Okul Sporları Yıldızlar Karşılaşmaları Sona Erdi

toplu foto
Çanakkale Okul Sporları Karşılaşmalarında;
*  Yıldızlar Ortaokul Kategorisi yarışmaları 06 - 08 Mart 2019 tarihlerinde Çanakkale Gençlik Merkezinde gerçekleştirildi. 
Yıldız Kızlar Kategorisinde, Yeniçiftlik Ortaokulu dördüncü, Ömer Mart Ortaokulu üçüncü, Özel Çanakkale Doğa Okulu ikinci olarak tamamlarken Cevatpaşa Ortaokulu birincilikle bitirdi.
Yıldızlar Genel Kategoride ise  Gazi Ortaokulu dödüncü, Özel İsmail Kaymak Ortaokulu üçüncü, Çanakkale ÖZel Ortaokulu ikincilikle tamamlarken, Cevatpaşa Ortaokulu kategori şampiyonu oldu.
Karşılaşmalarda dereceye giren okul takımlarına ödüllerini GHSIM Şube Müdürü Nurullah SERT, İl Temsilcisi Yasemin KAÇAR, Cevatpaşa OO Müdür Yardımcısı Gökhan KÜÇÜKKARALAR, Yeniçiflik OO Müdür Yardımcısı Yılmaz BEYAZ, Gazi OO Beden Eğitimi Öğretmeni Emina AKTAŞ, Antrenör Atilla AKSOY ve Antrenör İsmail GÜNDOĞDU takdim ettiler.
Yarışmaya katılan tüm okul ve sporcularımızı kutluyor, dereceye girenlere ve ilimizi temsil edecek takımlara başarılarının devamını diliyoruz.

2018 - 2019 SATRANÇ BRANŞI TALİMATI         YILDIZLAR TURNUVA YÖNERGESİ         GÜNCEL PROGRAM

Devamını oku...