banner isbank

Satranç Haberleri

2019 Çanakkale Kulüpler Şampiyonası Yöresel Ligi ve Yıldız-Küçük Takım Turnuvaları

kulupler00Çanakkale 2019 Kulüpler Şampiyonası Yöresel Ligimiz 4 kulübümüzün katılımı ile gerçekleştirilecektir.. Kulüplerimizin takım ana listeleri aşağıda yer almaktadır.
Yıldızlar ve Küçükler takım turnuvalarına katılan takımlarımızın listeleri ilan edilmiş olup, Kulüpler Yöresel Lig ve U18  U12 takım  ana listelerine itiraz için son tarih ve saat : 18 Mart 2019 Pazartesi 17.00 ye kadar olup  İtiraz adresi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. dir.

KULÜPLER TAKIM LİSTELERİ
U12 KÜÇÜKLER GENEL
U18 YILDIZLAR GENEL
U18 YILDIZ KADINLAR

Devamını oku...

Çanakkale Küçükler - Yıldızlar - İl Yöre Takım Karşılaşmaları...

st resim
Değerli Kulüp Temsilcilerimiz;

Bilindiği üzere devam eden sezonda faaliyet gösterecek bütün kulüplerimizin sezon vize, tescil işlemlerini gerçekleştirmesi gerekmektedir. Sezon vize, tescil bedelleri; TSF Harç ve Bedeller Tablosunda her lig için ayrı ayrı yer almaktadır. Vize tescil bedelini yatıran bir kulüp sezon içerisinde katılma hakkı bulunan bütün faaliyetlere katılabilir.

Devamını oku...

Küçükler ve Yıldızlar'da Kayıtlar Devam Ediyor

yarismailan1819-26 Ocak 2019 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleşecek 2019 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonaları kayıtları devam ediyor. 
Şampiyonalara ilişkin detaylı bilgi ve kayıt için ilgili sayfalara tıklayınız.

Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası

Türkiye Yıldızlar Satranç Şampiyonası