banner isbank

Satranç Haberleri

19 Mayıs Gençlik Kupası Satranç Turnuvası Sona Erdi...

toplu
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında her yıl gerçekleştirilen 19 Mayıs Gençlik Kupası  Satranç Turnuvası 24-26 2019 tarihlerinde Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ÖSEM Yemekhanesi'nde yapılan ödül töreni ile sona erdi. Üç farklı kategoride 93 sporcunun katılımıyla üç gün süren çetin mücadelelerin sonunda ödüller sahiplerini buldu.
Sporculara ödüllerini GHSIM Şube Müdürü Cüneyt ASKU, İl Temsilcisi Yasemin KAÇAR CANAYDIN, Belediye Spor Antrenörü Rıza BAYSAL, İÇDAŞ Andtrenörü İlkutay GÖKGİRAY takdim etti.
Sporcularımızı kutluyor, başarılarından devam etmesini temenni ediyoruz...

Devamını oku...

Okul Sporları Grup Karşılaşmaları Açıklandı

logo2018-2019 Okul Sporları Grup Karşılaşmalarında ilimizi temsil edecek okullar listesi ve Çanakkale'nin olduğu grupta yarışacak diğer iller listesii açıklanmış olup yarışma ile ilgili yönerge ve diğer detaylara  OKUL SPORLARI sayfasından ulaşılabilir.

KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR TAKIM İL BİRİNCİLİĞİ SONA ERDİ.

Kkler Yldzlar_120
Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Çanakkale Yıldızlar ve Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası Çanakkale Gençlik Merkezinde tamamlandı. Turnuvada 48 sporcu derece için mücadele etti.
Turnuvanın Yıldız Bayanlar kategorisinde Çanakkale Doruk Spor Kulübü birinciliği elde ederken Çanakkale Satranç Spor Kulübü ikinci olarak ödüllerini Satranç İl Temsilcisi Yasemin KAÇAR’dan aldılar.

Küçükler kategorisinde Çanakkale Satranç Spor Kulübü birinci olurken, Çanakkale Doruk Spor Kulübü ikinci, Çanakkale Belediye Spor Kulübü üçüncü oldu. Yıldızlar Kategorisinde ise Çanakkale Satranç Spor Kulübü birinci olurken, Çanakkale Doruk Spor Kulübü ikinci, Çanakkale Belediye Spor Kulübü üçüncü oldu ve ödüllerini Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Sedat BEKTAŞ’dan aldılar.

Devamını oku...