banner isbank

Satranç Haberleri

ÇAN BELEDİYESİ 7. SATRANÇ TURNUVASI

Satranc-AfisÇan Belediye Başkanlığı tarafından geleneksel olarak düzenlenen Satranç Turnuvası'nın 7'ncisi bu yıl 29 Ocak - 1 Şubat 2019 tarihlerinde Çan İlçesi Menderes Parkı Salonunda gerçekleştirilecektir.
Turnuva 5 kategoride düzenelenecek olup, dereceye giren sporculara çeşitli ödüller verilecektir. Turnuva kaydı 26 Ocak 2019 tarihine kadar yapılabilecektir. 
Turnuvaya katılacak sporcuların herhangi bir hak kaybı yaşamaması için Turnuva Yönergesi'ni okuması  ve incelemesi gerekmektedir.Turnuva sonunda her kategoride dereceye giren sporculara
1. 1000 TL
2. 500 TL
3. 250 TL hediye çeki verilecektir.

Küçükler ve Yıldızlar'da Kayıtlar Devam Ediyor

yarismailan1819-26 Ocak 2019 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleşecek 2019 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonaları kayıtları devam ediyor. 
Şampiyonalara ilişkin detaylı bilgi ve kayıt için ilgili sayfalara tıklayınız.

Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası

Türkiye Yıldızlar Satranç Şampiyonası

2018-2019 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar ve Emektarlar Şampiyonası İçin Duyuru

uyari

Antalya'da yapılacak olan 2018- 2019 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar ve Emektarlar Şampiyona'larına İlimizden katılacak olan sporcular için valilik onayı alınacaktır. 


Sayın velilerimiz, kayıt yaptırmış olsanız bile 15 Ocak 2019 Pazartesi günü saat 23:00 e kadar evraklarını göndermeyen sporcunuz Şampiyonaya katılamaz. 
Turnuvaya katılacak her sporcu için bu formların eksiksiz doldurulması gerekmektedir. 

Sporcu seyahat izin belgesini eksiksiz doldurup Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  adresine mail yoluyla gönderiniz.