banner isbank

Satranç Haberleri

Avukatlar Günü Satranç Turnuvası 7-8 Nisan Tarihlerinde

baroÇanakkale Barosu tarafından her yıl düzenlenen Avukatlar Günü Satranç Turnuvası 7-8 Nisan tarihlerinde Çanakkale Satranç Eğitim Merkezinde gerçekleştirilecektir. İki kategoride gerçekleşecek turnuvada; A Kategorisinde 1300 ve üzeri UKD/ELO puanına sahip sporcular B Kategorisinde ise 1299 ve altı UKD/ELO puanına sahip sporcular yarışabilecek.
6 Turlu isviçre sistemiyle ve 45 dakika + 30 saniye eklemeli zaman temposunda düzenlenecek turnuvada dereceye girecek sporculara kupa ve madalya ödüllerinin yanında satranç saati ve satranç takımı hediye edilecektir.
Turnuvaya başvurular TURNUVA KAYIT bölümünden alınacaktır.
Detaylı bilgiye turnuva yönergesinden ulaşılabilir.

Devamını oku...

Okullar Arası Satranç Turnuvası 4-5 Nisan Tarihlerinde

25112900 ANA_LOGO Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü himayelerinde düzenlenen Çanakkale Doğa Okulları 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Satranç Turnuvası 4-5 Nisan tarihlerinde Çanakkale Doğa Okullarında gerçekleştirilecektir. Turnuvaya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm resmi ve özel okullarda öğrenim gören öğrenciler katılabilir.
Turnuva;
Minikler (2010-2011 doğumlu sporcular),
Küçükler (2008-2009 doğumlu sporcular),
Yıldızlar (2004-2005-2006-2007 doğumlu sporcular) olmak üzere üç kategoride gerçekleşecektir.
Turnuvaya okullar her kategoride yönerge ekinde bulunan başvuru formuyla 3 öğrenciden oluşan takımlarıyla başvuru yapacaklardır.

Devamını oku...

KADINLAR, YILDIZLAR, KÜÇÜKLER TAKIM YARIŞMALARI

chessKadınlar, Küçükler ve Yıldızlar İl Yöre Yaışmaları Özel okullar bursluluk sınavları nedenyle ertelenmiş ve 12-15 Nisan 2018 tarihinde Çanakkale Belediyesi Spor Merkezinde başlayacaktır. Kadınlar ve Küçükler Kategorilerinde 4 ; Yıldızlar Kategorisinde 3 takımın yarışacağı Çanakkale Takımlar İl Birinciliği Turnuvaları 14 Nisan 2018 tarihinde tamamlanacaktır.
                                                     Çanakkale İl TemsilciliğiDevamını oku...