banner isbank

Turnuva Haberleri

ÇANAKKALE KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ


tyg yildiz
31 Temmuz, 01 Ağustos 2021 tarihlerinde Çanakkale Küçükler ve Yıldızlar İl Birinciliği ÇOMÜ Öğrenci Sosyal Etkinlik Merkezinde gerçekleştirecektir. Turnuvada mücadele eden sporcular Türkiye finallerinde yarışma hakkı kazanacaktır. Turnuvaya katılan sporcuların TSF Kovid-19 rehberi uyarınca turnuva alanına maske ve siperlikle girmeleri zorunludur. Detaylar yönergelerde yer almaktadır.KÜÇÜKLER YÖNERGE                    YILDIZLAR YÖNERGE

KÜÇÜKLER TURNUVA KAYIT         YILDIZLAR TURNUVA KAYIT

Okul Sporları’nda Yarı Final Heyecanı Başlıyorimg-20210318-wa0006
Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından Federasyonumuz ve Ana Sponsorumuz Türkiye İş Bankası'nın katkılarıyla 2 – 11 Nisan tarihleri arasında 81 ilimizde il elemeleri düzenlenen turnuvanın yarı final heyecanı başlıyor.

Okul Sporlarının Yarı Final müsabakaları chess.com platformu üzerinden 28 – 30 Mayıs 2021 tarihleri arasında düzenlenecektir.  Yarı finalde il elemelerine katılan 25 bin kişiden dereceye giren yüzde 10’luk kesim yarışacaktır. Yarı finalin ardından ilk 32’ye girenler de final heyecanına katılmaya hak kazanacaktır. 2017 yılından beri olduğu gibi bu sene de Ana sponsorumuz Türkiye İş Bankası dereceye giren çocuklarımıza teknoloji ödülleri ile destek olacaktır. Müsabakalarda İlimizi temsil edecek sporculara başarılar dileriz.

TUNUVA SAYFASI          YÖNERGE

Gençler Arası Online Satranç Turnuvası

genler aras_satran_turnuvas
Gençlik ve Spor Bakanlığımız ve Federasyonumuz iş birliği çerçevesinde online satranç turnuvası düzenlenecektir. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamındaki "Gençler Arası Online Satranç Turnuvası" 21 Mayıs 2021 Cuma günü saat 14.00 itibariyle hayata geçirilecektir.

Başvurular 17 Mayıs Pazartesi günü saat 23.00'te sona erecektir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.