banner isbank

Satranç Haberleri

ÇAN BELEDİYESİ 7. SATRANÇ TURNUVASI SONA ERDİ

odul toreniÇanakkale’nin Çan ilçesinde, Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu’nun ilk hamlesiyle 29 Ocak’ta başlayan ve 4 gün süren Çan Belediyesi Geleneksel Satranç Turnuvası’nın 7.si sona erdi.
Okul öncesi, İlkokul, Ortaokul, Lise ve Yetişkinler kategorisinde düzenlenen turnuva, Menderes Parkı Salonunda gerçekleştirildi. 4 gün süren maçların ardından Menderes Parkı’nda gerçekleştirilen tören ile ödüller sahiplerini buldu. Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu,” 7. Satranç Turnuvası’nda 4 gün boyuca mücadele ederek dereceye giren oyuncularımızı kutluyorum. Bundan sonraki yıllarda da inşallah bu tür etkinliklerimiz ile beraber oluruz. Tüm katılımcılarımıza teşekkür ederim” dedi.
Ödül törenine Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ile turnuvaya katılan tüm sporcular ve aileleri katıldı. Turnuvada kategorilerinde dereceye giren birincilere 1.000 TL, ikincilere 500 TL, üçüncülere ise 250 TL’lik hediye çekiyle madalyaları verilirken, tüm katılımcılara da katılım belgesi verildi.

Turnuvada Ödül Alanlar

İLKOKUL KATEGORİSİ ORTAOKUL KATEGORİSİ
SIRA İSİM SIRA İSİM
1 GÖKTUĞ BEŞOĞUL 1 DORUK AKKAŞ
2 MERT EREN ÇETİN 2 MELİH GÜREN
3 MEHMET YILMAZ 3 TÜRKBAY KIRCI
LİSE KATEGORİSİ AÇIK KATEGORİ
SIRA İSİM SIRA İSİM
1 DENİZ ERTAŞ 1 MUAMMER ATAKAN YARAR
2 METE DAMAR 2 ELNUR ALIYEV
3 ALGUHAN KURULAR 3 BERKAY ULAŞ

ÇAN BELEDİYESİ 7. SATRANÇ TURNUVASI

Satranc-AfisÇan Belediye Başkanlığı tarafından geleneksel olarak düzenlenen Satranç Turnuvası'nın 7'ncisi bu yıl 29 Ocak - 1 Şubat 2019 tarihlerinde Çan İlçesi Menderes Parkı Salonunda gerçekleştirilecektir.
Turnuva 5 kategoride düzenelenecek olup, dereceye giren sporculara çeşitli ödüller verilecektir. Turnuva kaydı 26 Ocak 2019 tarihine kadar yapılabilecektir. 
Turnuvaya katılacak sporcuların herhangi bir hak kaybı yaşamaması için Turnuva Yönergesi'ni okuması  ve incelemesi gerekmektedir.Turnuva sonunda her kategoride dereceye giren sporculara
1. 1000 TL
2. 500 TL
3. 250 TL hediye çeki verilecektir.
TURNUVA YÖNERGESİ 

SATRANÇ ŞENLİĞİ YÖNERGESİ

AÇIK KATEGORİ EŞLENDİRME VE SONUÇ
İLKOKUL KATEGORİSİ EŞLENDİRME VE SONUÇ 
ORTAOKUL KATEGORİSİ EŞLENDİRME VE SONUÇ 
LİSE KATEGORİSİ EŞLENDİRME VE SONUÇDevamını oku...

Küçükler ve Yıldızlar'da Kayıtlar Devam Ediyor

yarismailan1819-26 Ocak 2019 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleşecek 2019 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonaları kayıtları devam ediyor. 
Şampiyonalara ilişkin detaylı bilgi ve kayıt için ilgili sayfalara tıklayınız.

Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası

Türkiye Yıldızlar Satranç Şampiyonası

2018-2019 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar ve Emektarlar Şampiyonası İçin Duyuru

uyari

Antalya'da yapılacak olan 2018- 2019 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar ve Emektarlar Şampiyona'larına İlimizden katılacak olan sporcular için valilik onayı alınacaktır. 


Sayın velilerimiz, kayıt yaptırmış olsanız bile 15 Ocak 2019 Pazartesi günü saat 23:00 e kadar evraklarını göndermeyen sporcunuz Şampiyonaya katılamaz. 
Turnuvaya katılacak her sporcu için bu formların eksiksiz doldurulması gerekmektedir. 

Sporcu seyahat izin belgesini eksiksiz doldurup Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  adresine mail yoluyla gönderiniz. 

2018 ÇANAKKALE YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ

Çanakkale Yıldızlar İl Bİrinciliği Satranç Turnuvası 7-9 Aralık 2018 tarihlerinde  Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ÖSEM Tesisleri'nde gerçekleştirilecektir.
Turnuva 60'+30'' zaman temposunda oynanacak olup, başvurular 6 Aralık 2018 saat 20:00'ye kadar yapılmalıdır.

TURNUVA YÖNERGESİ 
PROGRAM
13 YAŞ GENEL               13 YAŞ KIZLAR
14-15 YAŞ GENEL          14-15-16 YAŞ KIZLAR
16-17 YAŞ GENEL