banner isbank

Turnuva Haberleri

15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi Zaferi Satranç Turnuvası Sona Erdi

DSC 006815 - 16 Temmuz 2017 tarihlerinde ÇOMÜ ÖSEM Yemekhanesi'nde gerçekleştirilen 15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi Zaferi Satranç Turnuvası yapılan ödül töreni ile sona erdi.Açık ve 1200 UKD altı olmak üzere iki kategoride gerçekleştirilen turnuvada çetin mücadeleler sonunda ödüller sahiplerini buldu. 
Açık Kategoride Emre Can VURŞAN üçüncü, M. Yiğit ERKE ikinci olurken M. AşkınTAŞAN kategorinin şampiyonu oldu. 1200 UKD altı kategorisinde ise  Ebrar ÇOKDERİN üçüncü, Ramazan ARSLAN ikinci olurken Hüseyin BOZKURT kategorinin şampiyonu oldu. Sporculara ödüllerini GHSIM Vekili Sedat BEKTAŞ, İl Temsilcisi Yasemin KAÇAR, Turnuva Başhakem Yardımcısı Şenay DANIŞAN, Belediye Spor Antrenörü Rıza BAYSAL ve ÇASEM Antrenörü Atilla AKSOY takdim ettiler.
AÇIK KATEGORİ - SONUÇLAR 1200 UKD ALTI KATEGORİ - SONUÇLAR

Devamını oku...

15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi Zaferi Satranç Turnuvası

15 TemmuzÇanakkale Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü ve Çanakkale İl Temsilciliği'nin düzenlediği 15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi Zaferi Satranç Turnuvası 15-16 Temmuz 2017 tarihlerinde ÇOMÜ ÖSEM Yemekhanesi'nde gerçekleştirilecektir. Açık ve 1200UKD altı olmak üzere iki kategoride gerçekleştirilecek olan turnuva 6 tur İsviçre Sistemi ve 35' + 30'' eklemeli zaman temposunda oynanacaktır.
Turnuvaya kayıtlar TURNUVA KAYIT bölümünden online olarak yapılacaktır.  Turnuvaya katılım her kategoride 64 sporcu ile sınırlı olup 64 sporcu üzeri yedek kayıt alınır. Turnuvaya kayıt yaptıran sporcular, kayıt kontrollerini yaptırmak zorundadır. Kayıt kontrollerini vaktinde yaptırmayan sporcular turnuvaya katılım hakkını yedek sporcuya devretmiş sayılır.
Her kategoride dereceye giren sporculara kupa, en iyi üç bayan sporcuya madalya ödüllerinin yanısıra, her kategoride 12 yaş altı, 10 yaş altı ve 8 yaş altı kategorilerinde en iyi ilk üç sporcuya madalya verilecektir. 
TURNUVA YÖNERGESİ   

Kepez Kayısı Festivali 2. Satranç Turnuvası

kepez kayisi_afisKepez Belediyesi Kayısı Festivali kapsamında 8 - 9 Temmuz 2017 tarihlerinde Turhan Mildon Kültür Merkezi'nde Kepez Belediyesi Kayısı Festivali 2. Satranç Turnuvası düzenlenecektir.  
Açık, 1300 UKD altı ve 8 Yaş Altı olmak üzere 3
 farklı kategoride gerçekleştirilecek olan turnuva 6 tur İsviçre Sistemi ve 35' + 30'' eklemeli zaman temposunda oynanacaktır.
Turnuvaya kayıtlar
TURNUVA KAYIT bölümünden online olarak yapılacaktır.  Turnuvaya katılım her kategoride 64 sporcu ile sınırlı olup 64 sporcu üzeri yedek kayıt alınır. Turnuvaya kayıt yaptıran sporcular, kayıt kontrollerini yaptırmak zorundadır. Kayıt kontrollerini vaktinde yaptırmayan sporcular turnuvaya katılım hakkını yedek sporcuya devretmiş sayılır.

Her kategoride dereceye giren sporculara, derecelerine göre büyük, yarım ve küçük  altın ile kupa, madalya ve başarı belgesi verilecektir. Turnuvaya kayıtlar  06 Temmuz 2017 saat 20:00'ye kadar yapılmalıdır. 
Açık ve 8 Yaş Altı kategorilerinde turnuva kayıtları 7 Temmuz 2017 saat 17:00'ye kadar uzatılmıştır.