banner isbank

Turnuva Haberleri

Okul Sporları’nda Yarı Final Heyecanı Başlıyorimg-20210318-wa0006
Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından Federasyonumuz ve Ana Sponsorumuz Türkiye İş Bankası'nın katkılarıyla 2 – 11 Nisan tarihleri arasında 81 ilimizde il elemeleri düzenlenen turnuvanın yarı final heyecanı başlıyor.

Okul Sporlarının Yarı Final müsabakaları chess.com platformu üzerinden 28 – 30 Mayıs 2021 tarihleri arasında düzenlenecektir.  Yarı finalde il elemelerine katılan 25 bin kişiden dereceye giren yüzde 10’luk kesim yarışacaktır. Yarı finalin ardından ilk 32’ye girenler de final heyecanına katılmaya hak kazanacaktır. 2017 yılından beri olduğu gibi bu sene de Ana sponsorumuz Türkiye İş Bankası dereceye giren çocuklarımıza teknoloji ödülleri ile destek olacaktır. Müsabakalarda İlimizi temsil edecek sporculara başarılar dileriz.

TUNUVA SAYFASI          YÖNERGE

Gençler Arası Online Satranç Turnuvası

genler aras_satran_turnuvas
Gençlik ve Spor Bakanlığımız ve Federasyonumuz iş birliği çerçevesinde online satranç turnuvası düzenlenecektir. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamındaki "Gençler Arası Online Satranç Turnuvası" 21 Mayıs 2021 Cuma günü saat 14.00 itibariyle hayata geçirilecektir.

Başvurular 17 Mayıs Pazartesi günü saat 23.00'te sona erecektir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

2020–2021 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI ÇANAKKALE MİNİKLER – KÜÇÜKLER - YILDIZLAR - GENÇLER ONLINE SATRANÇ İL SEÇMELERİ FİNAL SIRALAMALARI AÇIKLANDI


okulsporlari-18-1902-11 Nisan 2021 Tarihlerinde chess.com platformu üzerinden yapılan 2020–2021 Eğitim - Öğretim Yılı "Okul Sporları Çanakkale Minikler - Küçükler - Yıldızlar - Gençler Onlıne Satranç İl Seçmeleri" final sıralamaları Türkiye Satranç Federasyonu tarafından açıklandı. Dereceye giren sporcularımız ve okullara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Her kategoride %10'a giren sporcular yarı finalde ilimizi temsil etme hakkı kazanmıştır. Bireysel listelerde işaretli olan sporcular yarı final hakkı kazanan sporcularımızdır.  Ödül töreni ile nasıl ve nerede yapılacağı sitemizden duyrulacaktır. Sporcularımızı ve okullarımızı tebrik eder sonraki yarışmalarda başarılar dileriz.

Devamını oku...

19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnvası
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnvası Kayıt Sayfası


Banner - Market

tsf market_ban

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase