banner isbank


Troya Open Yıldırım Satranç Turnuvası

Turnuva Kayıtları Sona Ermiştir.
Kayıt Bitiş Tarihi: 2017-08-10 15:00:00



Toplam Kayıt: 107
AD SOYAD İL ELO UKD KATEGORİ
EROL ERDEM ELAZIĞ 1496
FEHMİ OĞUZ ÖZKEROĞLU ÇANAKKALE 1540 1542
SERHAT AKKUŞ ÇANAKKALE 1370 1442
ONUR KAYA GAZİANTEP 1633 1754
KAĞAN KEREM AÇIKGÖZ İZMİR 1544 1764
KEMAL SAFA KONUŞOĞLU KASTAMONU 1555 1687
BERK ÖZCAN KASTAMONU 1583 1694
SEHA ÇALIŞKAN EDİRNE 1738 1819
DOĞAN AKPULAT ESKİŞEHİR 1802 1897
BURAK KAPLANCAN MANİSA 1417 1591
AHMET EFEKAN ALAZ İZMİR 1892 2092
(CM) EGE KARAAHMETOĞLU ANKARA 1935 2028
YÜKSEL UZUN SAMSUN 1268
UMUT ATA AKBAŞ SAMSUN 1533 1677
ALPER CAN UŞAK 1114
BERKAY EKİNCİ İSTANBUL 1776 1869
ADNAN YAVİÇ VAN 1725 1721
TEOMAN EMRE APAK İSTANBUL 1453 1609
MEHMET EFE PAKYÜREK İSTANBUL 1369
VELİ KAYAN ANKARA 1883
DENİZ SEYHANOĞLU İSTANBUL 1983 2127
İHSAN ÖZDEMİR BOLU 1443
KEREM ERDAL ANKARA 1568 1729
YILMAZ YAMAN BALIKESİR 1419 1625
MUSTAFA YİĞİT ERKE ÇANAKKALE 1617 1712
OZAN ÖZ İZMİR 1802 1883
EMRE ERDAL ANKARA 1451 1673
MERT ALİ KAYAN DENİZLİ 1431 1640
(FM) ÖZGÜR SOLAKOĞLU İSTANBUL 2077 2149
SERTAN NAZLI ANKARA 1770
ÖMER TARIK ALKAN ESKİŞEHİR 1804
ÇAĞATAY ALTIN ESKİŞEHİR 1387
KAAN KEÇECİ İZMİR 1365
ONUR UYAN İZMİR 1761
MİRAÇ KEREM MADEN MANİSA 2054
MUSTAFA KAVUKCU DENİZLİ 1770
AKIN ÖZSAKALLIOĞLU BOLU 1885
OKAN ÖZSAKALLIOĞLU BOLU 2030
SAMET VATANSEVER İZMİR 1700
MERT YIĞIN ÇANAKKALE 1126
DOĞACAN DORUM ESKİŞEHİR 1639
KUZEY BAYINDIR KARAMAN 1558 1775
BERKAY ŞENAY MANİSA 1504
ALGAN ÖZGÜR İSTANBUL 1445
TİBET YILMAZTÜRK İSTANBUL 1319 1422
SERKAN BAŞKURT BURSA 1784
YİĞİTHAN FURKAN YILMAZ ÇANAKKALE 1533
CEVDET GÜNGÖR ÇANAKKALE 1805 1920
ANIL ALABAŞ ÇANAKKALE 1477
ERSİN ORAK ÇANAKKALE 1957
DOĞUKAN GÜNEY ÇANAKKALE 1370
ARDA YUNGUCU ANTALYA 1880
BARAN BÜYÜKBOZKOYUN ÇANAKKALE 1665
AZRA ECE KOÇ YALOVA 1424 1607
BAYRAM GÜRBÜZ BURSA 3 1840
FERHAT KURU BURSA 1680 1751
EMİN KAVALCI BALIKESİR 1515 1578
EDİZ GÜREL BURSA 1586 1680
(FM)VOLKAN SEVGİ MERSİN 2298 2233
VEYSEL PEKDEMİR BURSA 1589 1655
GÖKÇE MERT GÜLER ÇANAKKALE 1411
SİNA ÖZGÜR İSTANBUL 1598
YASİR USLU ÇANAKKALE 0
AHMAD RASHID ABIDY ANKARA 1472 1546
ATAKAN AYŞAKAR İZMİR 1256 1417
MEHMET AŞKIN TAŞAN KOCAELİ 1957 2047
ALPEREN ERYILMAZ ÇANAKKALE 1270
TALHA GÜNEŞ TÜRK BURSA 1412 1579
MELİH NACİ ERKÖLE BURSA 999 1709
ALİHAN DEMİRBAĞ BURSA 2039
BOĞAÇHAN SARP KURULAR ÇANAKKALE 1294 1202
ÖZGÜR AKKAŞ ÇANAKKALE 1179 1256
DORUK AKKAŞ ÇANAKKALE 1224 1464
UMUT TEMİZER İSTANBUL 1525
BUĞRA EGE KOÇ YALOVA 1249 1503
DENİZCAN KARAÇELEBİ İZMİR 1115 1380
MUHAMMED İHSAN ATİK ANTALYA 1452
MEHMET ALİ SARAÇ ÇANAKKALE 1041
EBRAR ÇOKDERİN ÇANAKKALE 1182
ADA GENLİK ÇANAKKALE 1595
GÖRKEM ARDA KAMİŞLİ İSTANBUL 1308 1308
BARKIN GÖNENÇ KAMİŞLİ İSTANBUL 1711 1801
MURAT CANTÜRK ANKARA 1431
FAZIL KANZA BOLU 1594 1706
ŞÜKRÜ ALKAN ANKARA 1664
NİLSU ENÇ ÇANAKKALE 1591
EGE DANACI İZMİR 1764 1812
ALPER SALİH YILMAZ ANKARA 1685
CANBERK İNAN SAMSUN 1777 1926
EMRE KOCAKAPLAN SAKARYA 1519 1667
İDA ÖZTUKSAVUL İSTANBUL 1428 1554
ATİLLA AKSOY ÇANAKKALE 1836 1920
(CM) CAN HAKTAN UNAT İSTANBUL 2006 2035
SÜLEYMAN ŞAH DORUK KONCAGÜL ÇANAKKALE 1376
CEM ÇEKLİ ANTALYA 1497 1683
ÖZKAN UĞUR BURSA 1589
EVREN OĞURTANI İSTANBUL 1607 1659
KUTAY ÖZKURT BURSA 1799
AKIN DORA BURSA 1338
ONURALP DİNÇER BOLU 1469
KUZEY YILMAZ İSTANBUL 1263 1446
DENİZ ÖZKURT İZMİR 1658
(WCM)GÜLENAY AYDIN MERSİN 1571 1686
BATUHAN FETTAH BURSA 1289
SUAT ŞENGÖL VAN 1607
BERK COŞAR BURSA 1403 1452
UĞUR GECE BURSA 1384 1588