banner isbank

Turnuva Haberleri

2019 Bayramiç Karne Hediyesi Satranç Turnuvası

oval logoBayramiç Belediyesi'nin düzenlemiş olduğu ve Bayramiç İlçe MEM'e bağlı ilkokul ve ortaokullarda öğrenim gören sporcular katılabildiği Yarıyıl Karne Hediyesi Satranç Turnuvası 19-20 Ocak 2019 tarihlerinde Bayramiç Belediye Düğün Salonu'nda Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve aziz şehitlerimizin anısına saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı.  

2018-2019 Emektarlar İl Birinciliği

Emektarlarİl faaliyet programında yer alan 2018-2019 Çanakkale Emektarlar İl Birinciliği, tarihleri  28 - 30 Aralık 2018 olarak güncellenmiş olup. yarışmaya başvurular 27 Aralık 2018 tarihine kadar TURNUVA KAYIT  bölümünden yapılmaya devam edilecektir. 

2018-2019 Emektarlar İl Birinciliği Sona Erdi

DSC 0216Çanakkale Belediye Spor Kulübünde, 18 sporcunun katılımıyla gerçekleşen 2018-2019 Emektarlar ve Kıdemli Emektarlar İl Birinciliği üç gün boyunca devam eden çetin mücadelelerin soucunda 30 Aralık 2018 pazar günü yapılan ödül töreni ile turnuva sona erdi.

Emektarlar kategorisinde Emine ERERDAL üçüncü, Ramazan DANIŞAN ikinci olurken Özcan KURULAR kategoriyi birinci olarak tamamladı.
Sporculara ödüllerini GHSİM Spor Şube Müdürü Sayın Sedat BEKTAŞ taktim etti.
Kıdemli Emektarlar kategorisinde ise Şahinur COŞKUN üçüncü, Fatma ARSLAN ikinci, Ramazan Sabri BENLİ turnuvayı birinci olarak tamamladı.
Sporculara ödüllerini Çanakkale Belediye Spor Kulübü Başkanı Sayın İsmet GÜNEŞHAN taktim etti.
Her iki kategoride turnuvayı tamamlayan tüm sporculara Çanakkale Satranç İl Temsilcisi Sayın Yasemin KAÇAR CANAYDIN tarafından madalya verildi.

Sporcularımız kutluyor TÜRKİYE Şampiyonasında İlimizi temsil edecek sporcularımıza başarılar diliyoruz...


Devamını oku...