banner isbank

Dilek TÜRÜNZ ve Emir Aras ZOR Milli Takım Havuzunda

DilekTurunzEmirArasZor Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonaları 27 Ağustos-3 Eylül Tarihleri arasında Konya Selçuklu Kongre Merkezinde gerçekleştirildi. 7-18 Yaş arası 24 kategoride düzenlenen turnuvada 1.371 sporcu dereceye girmek ve milli takımlara seçilmek için mücadele etti.
Şampiyonaya Çanakkale'den katılan sporcularımızdan Dilek TÜRÜNZ Yıldızlar 15 Yaş Kızlar kategorisinde altıncı olarak milli takım havuzuna seçilme başarısı gösterdi. Küçükler 9 Yaş Genel kategorisinde mücadele eden sporcumuz Emir Aras ZOR ise kategorisinde onunculuğu elde ederek milli takım havuzuna seçildi. Sporcularımızı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.
Çanakkale'den şampiyonaya katılan ve ilimizi başarıyla temsil eden sporcularımız;Celal Toprak EREN, Yusuf AKKUŞ, Asil Yankı BODUR, Metehan YILDIZ, Doruk OĞUZ, Doruk Ege ALTINIŞIK, İlke LAl BODUR, Mert KİNEŞÇİ, Doruk AKKAŞ, Anıl ALABAŞ, Umut Erdinç ERDEL, Ada GENLİK, Nehir YILDIRIM, Uğur UYSAL, Ceylin TİKVEŞLİ ve Salih ERDOĞMUŞ'a teşekkür ediyoruz. 

DilekTurunz
Dilek TÜRÜNZ

EmirArasZor
Emir Aras ZOR