banner isbank

5.TROYPARK AVM Satranç Turnuvaları 2-3 Martta

troypark-avm-logo5.TROYPARK AVM Satranç Turnuvası 2-3 Mart 2019 tarihlerinde 4 farklı kategoride gerçekleşti. Turnuvanın teşvik kategorileri olan Minikler ve 8 Yaş Altı kategorilerinde 48 sporcu, 10 Yaş ve 14 Yaş kategorilerinde 55 sporcu olmak üzere toplamda 103 sporcu mücadele etti. 
Teşvik amaçlı düzenlenen 8 Yaş altı ve Minikler kategorilerinde katılan tüm sporculara madalya ve katılım belgeleri verildi.
32 Sporcunun yer aldığı10 Yaş altı kategorisinde çekişmeli geçen karşılaşmalar sonunda Efe AYTURAN birinciliği elde ederken, Emir TOPÇU ikinci, Aren GENLİK üçüncü, Dorukhan KARA dördüncü ve Göktuğ BEŞOĞUL beşinci oldu. Bu kategoride en iyi bayan sporcular sıralamasında Duru BİRCAN birinci, Naz GÜRSUL ikinci ve Beril ÖZDEMİR üçüncü olarak ödül aldı.
23 sporcunun yer aldığı 14 yaş altı kategorisinde Anıl ALABAŞ birinciliği elde ederken Kadir Kerem ÇINAR ikinci, Melih GÜREN üçüncü, Doruk AKKAŞ dördüncü ve Salih Oğulcan ÇINAR beşinci oldu. 14 Yaş kategorisinde en iyi bayan sporcularda Zeynep ÖZKAN birinci, Başak ŞAHİN ikinci ve Ceren URUN üçüncü oldu. Ödül töreninde dereceye giren sporculara kupa ve madalya ödüllerinin yanında TROYPARK AVM tarafından sürpriz hediyeler de verildi. 
Turnuva Sonuçları

10 YAŞ KATEGORİ EŞLENDİRME SONUÇ

14 YAŞ KATEGORİ EŞLENDİRME SONUÇ

10 Yaş ve 14 Yaş Kategorileri Turnuva Yönergesi: pdf5.TROYPARK_AVM_SATRANC_TURNUVASI.pdf
 8 Yaş ve altı Kategorisi Turnuva Yönergesi: pdf5.TROYPARK_AVM_08_YAS_ve_ALTI_SATRANC_TURNUVASI.pdf
Minikler Şenliği Turnuva Yönergesi: pdf5.TROYPARK_AVM_SATRANC_SENLIGI.pdf