banner isbank

ÇAN BELEDİYESİ 7. SATRANÇ TURNUVASI SONA ERDİ

odul toreniÇanakkale’nin Çan ilçesinde, Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu’nun ilk hamlesiyle 29 Ocak’ta başlayan ve 4 gün süren Çan Belediyesi Geleneksel Satranç Turnuvası’nın 7.si sona erdi.
Okul öncesi, İlkokul, Ortaokul, Lise ve Yetişkinler kategorisinde düzenlenen turnuva, Menderes Parkı Salonunda gerçekleştirildi. 4 gün süren maçların ardından Menderes Parkı’nda gerçekleştirilen tören ile ödüller sahiplerini buldu. Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu,” 7. Satranç Turnuvası’nda 4 gün boyuca mücadele ederek dereceye giren oyuncularımızı kutluyorum. Bundan sonraki yıllarda da inşallah bu tür etkinliklerimiz ile beraber oluruz. Tüm katılımcılarımıza teşekkür ederim” dedi.
Ödül törenine Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ile turnuvaya katılan tüm sporcular ve aileleri katıldı. Turnuvada kategorilerinde dereceye giren birincilere 1.000 TL, ikincilere 500 TL, üçüncülere ise 250 TL’lik hediye çekiyle madalyaları verilirken, tüm katılımcılara da katılım belgesi verildi.

Turnuvada Ödül Alanlar

İLKOKUL KATEGORİSİ ORTAOKUL KATEGORİSİ
SIRA İSİM SIRA İSİM
1 GÖKTUĞ BEŞOĞUL 1 DORUK AKKAŞ
2 MERT EREN ÇETİN 2 MELİH GÜREN
3 MEHMET YILMAZ 3 TÜRKBAY KIRCI
LİSE KATEGORİSİ AÇIK KATEGORİ
SIRA İSİM SIRA İSİM
1 DENİZ ERTAŞ 1 MUAMMER ATAKAN YARAR
2 METE DAMAR 2 ELNUR ALIYEV
3 ALGUHAN KURULAR 3 BERKAY ULAŞ