banner isbank

Çanakkale Barosu Avukatlar Günü Satranç Turnuvası Tamamlandı

baro17

Çanakkale Barosu tarafından bu yıl yedinci kez gerçekleştirilen Çanakkale Barosu Avukatlar Günü Satranç Turnuvası 6-7 Nisan tarihlerinde Çanakkale Satranç Eğitim Merkezinde tamamlandı. Turnuvanın A kategorisinde 34 ve B kategorisinde 46 olmak üzere toplam 80 sporcu derece için mücadele etti.
A kategorisinde Muammer Atakan YARAR birinciliği elde ederken Elnur ALİYEV ikinci, Baran BÜYÜKBOZKOYUN üçüncü, Melih GÜREN dördüncü ve Alymbay YULDASHEV beşinci olarak ödül aldılar.A kategorisi en iyi kadın sporcular sıralamasında Dilek TÜRÜNZ birinci, Aşkın Beliz CAN ikinci ve Anastasiya GÖNÜLTAŞ üçüncü oldu.
B kategorisinde Umut Erdinç ERDEL birinci olurken Ebrar ÇOKDERİN ikinci, Doruk OĞUZ üçüncü, Hüseyin BOZKURT dördüncü ve Salih ERDOĞMUŞ beşinciliği elde etti. B kategorisi bayan sporcular sıralamasında Cemre AKDUR birinci, Duru BİRCAN ikinci ve Bensu KAHRIMAN üçüncü olarak ödül aldılar.
Turnuvanın yaş grubu ödüllerinde sıralama şu şekilde gerçekleşti.7 Yaş ilk üç sporcu: 1. Emir Aras ZOR, 2.Yunus Emre ARSLAN, 3.Nilay CİNKİZ. 8 Yaş ilk üç sporcu: 1.Doruk OĞUZ, 2.Ali Mert  TAŞKIRMAZ, 3.Murat Ata GÜNDÜZ. 9 Yaş ilk üç sporcu: 1.Mert YAVUZ, 2.Kaan Erdem ÖZ, 3.Duru BİRCAN.
Dereceye giren sporculara ödülleri Çanakkkale Baro Başkanı Sayın Bülent ŞARLAN tarafından verildi.

baro1
baro2
baro3
baro4
baro5
baro6
baro7
baro8
baro9
baro10
baro11
baro12
baro13
baro14
baro15
baro16
baro17