banner isbank

26. Troya Açık'ta Ödüller Sahiplerini Buldu...

DSC 0261İlimizde bu yıl 26’ıncısı gerçekleşen ve sıkı mücadelelerin yaşandığı Troya Uluslararası Açık Satranç Turnuvasında  ödüller sahiplerini buldu. 
TSF Başkanı Gülkız Tulay’ın ödül töreninde sporcularla bir araya geldiği ve 9 farklı ülkeden toplam 376 sporcunun 9 tur boyunca yarıştığı turnuva sonunda; A kategorisinde FM Orkhan Eminov 7,5 puanla birinci, IM Morteza Darban 7 puanla ikinci, GM Davit Benidze 6,5 puanla üçüncü; B kategorisinde ise Emre Kocakaplan 8 puanla birinci, 7,5 puanlı Can Şar ve Oktay İleri sırasıyla ikinci ve üçüncü oldular.
Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Sosyal Etkinlik Merkezi'nde gerçekleşen turnuvanın ödül törenine, Başkan Tulay’ın yanı sıra Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Erdem, Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, Bozcaada Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü İsmail Hakkı Şenel, Çanakkale Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünü temsilen Şenay Danışan, Turnuva Gözlemcisi IA Birol Yüce, TSF Çanakkale İl Temsilcisi ve Turnuva Başhakemi FA Yasemin Kaçar Canaydın ve Turnuva Direktörü Erkan Sadi Uysal katıldılar. 
Final sıralaması için tıklayınız > A KategorisiB Kategorisi 

DSC 0174
DSC 0256
DSC 0244 DSC 0235
DSC 0257