banner isbank

Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Şampiyonaları İçin Duyuru

20-26 Ocak 2018 tarihlerinde Antalya'da yapılacak olan 2017 - 2018 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Şampiyonalarına Çanakkale’den katılacak olan sporculara valilik onayı alınacaktır.

Şampiyonalara kayıt yaptırmış olan tüm sporcularımızın "Veli İzin Formu" doldurup İl Temsilciliğine teslim etmeleri ve kayıt kontrol sırasında ibraz etmek üzere "Sağlık Raporu" almaları gerekmektedir. Veli İzin Formunu teslim etmeyen sporcular şampiyonalara katılamaz.

18 YAŞINDAN KÜÇÜK KENDİ İMKANLARIYLA GİDECEKLER İÇİN VELİ İZİN DİLEKÇESİ ( EK 3 ):
docxKENDI_IMKANLARIYLA_SEYAHAT_EDECEK_18_YASINDAN_KUCUKLER_ek_3.docx

KAFİLE İLE BERABER SEYAHAT EDECEK 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER İÇİN VELİ İZİN DİLEKÇESİ ( EK 4 ):
docxKAFILEYLE_BERABER_SEYEHAT_EDECEK_18_YASINDAN_KUCUKLER-1__ek_4.docx

Veli izin dilekçeleri 16 Ocak 2018 tarihine kadar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları masasında İsmail Hakkı ŞENEL'e teslim edilmelidir.

SAĞLIK RAPORU:

2018 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonası'na katılacak sporcularımızın Kayıt Kontrol İşlemlerinde sorun yaşamamaları için Spor Genel Müdürlüğünün ekteki genelgesine istinaden Sağlık Bakanlığının (Ek-2 Kişiye Ait Sağlık Bilgi Formunu) doldurarak, örneği yayınlanan (Ek-6 Durum Bildirir Tek Hekim Sağlık Raporunu) Aile Hekimliklerinden ve Sağlık Raporu verme yetkisi bulunan hastanelerden almaları gerekmektedir. Alınan sağlık raporlarının, turnuva kayıt kontrol masalarında ibraz etmeleri gerekmektedir.